O nas

W obszarze usług turystycznych działamy od 2014 roku. Specjalizujemy się w obsłudze wyjazdów wycieczkowych do Skandynawii oraz w obsłudze sprzedaży biletów promowych w Europie. Uzupełnieniem naszej oferty jest wynajem domów wakacyjnych w Skandynawii oraz Chorwacji i sprzedaż biletów autokarowych w Europie.

Na stronie prezentujemy kompletną ofertę wycieczek do
Danii, Szwecji, Norwegii, Estonii.

Informacja i rezerwacja

tel. 57 737 37 78

Telefon

Wycieczki do Skandynawii z Rejson.pl

W ofercie starannie dobrane wycieczki promowe do Skandynawii, zarówno dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Rejs promem połączony z pobytem w Skandynawii zapewni moc atrakcji, a przy tym, znajdzie się chwila na spokojny spacer czy krótkie, samodzielne zwiedzanie.

Wycieczki promowe są prowadzone w taki sposób, by mogli Państwo poznać najciekawsze uroki Skandynawii oraz innych krajów europejskich. Oferujemy zwiedzanie największych i najpiękniejszych miast północnej Europy, takich jak Kopenhaga, Sztokholm, Ystad, Malmö. W naszej ofercie znajdują się wycieczki tematyczne nawiązujące do miejsc historycznych, np. Szlakiem Wikingów czy literatury, np. Szlakiem szwedzkich kryminałów oraz wyjazdy sezonowe, np. na świąteczne jarmarki w Kopenhadze i Sztokholmie. Rejsy sylwestrowe.

Wycieczki Rejson.pl
  1. Pomysł 2. Organizacja 3. Realizacja 4. Wycieczka  

Służymy pomocą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące rezerwacji wycieczek oraz połączeń promowych.
Zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail lub do skorzystania z naszej infolinii.

Zapraszamy do kontaktu, nasi Konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.

Góra